O firmie

Repairing Broken Semi Truck

Firma TRUCK-TRANS SERVICE Sp. z o.o.

Firma powstała w 1996 roku, wcześniej działała pod nazwą D.T.A. Service Sp. z o.o. Od początku swej działalności firma zajmuje się naprawami samochodów ciężarowych, dostawczych i naczep. Dążąc do ciągłej poprawy jakości oraz rozszerzenia zakresu usług staramy się modernizować warsztat oraz jego wyposażenie.
Nasza załoga regularnie bierze udział w szkoleniach związanych z diagnostyką i naprawą obsługiwanych przez nas pojazdów. Na chwilę obecną dysponujemy zespołem wysokiej klasy specjalistów posiadających nie tylko wiedzę, ale i olbrzymie doświadczenie zarówno w diagnostyce jak i w naprawie samochodów ciężarowych, dostawczych i naczep.
Posiadamy cztery stanowiska kanałowe mieszczące pełne zestawy tj. ciągnik z naczepą oraz jedno stanowisko płaskie. Dysponujemy fabrycznym sprzętem do diagnostyki samochodów marki Renault oraz specjalistycznym, uniwersalnym komputerem do diagnostyki większości marek samochodów ciężarowych i naczep jeżdżących po naszych drogach.
Mamy także własny magazyn, w którym znajdują się części i akcesoria pozwalające nam na sprawne usuwanie usterek w pojazdach. Dla naszych klientów zawsze staramy się wyważyć bardzo dobrą jakość naszych usług i części, za przyzwoitą cenę.

Naszym największym atutem jest bardzo wysoka wykrywalność usterek przy pierwszej wizycie, którą osiągnęliśmy dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz specjalistycznemu sprzętowi jaki posiadamy..

Sprawdź nas, a sam się przekonasz o naszym profesjonalizmie
i wysokiej jakości naszych usług!